(+48) 22 846 24 65 biuro@contentowcy.pl

Content marketing

Content is King – treść serwisu to kluczowy czynnik rankingu Google a prawdziwy marketing treści to wyzwanie wykraczające poza zwykłe pisanie i publikowanie. Inwestowanie w kreatywny content marketing we wszystkich formach (tekst, obraz, film) w zgodzie z zasadami zdrowego SEO, podobnie jak urozmaicona dieta, zawsze przynosi wymierne korzyści.

Branding

Marka to nie logo lub slogan reklamowy, marka to osobowość a rozpoznawalna i szanowana marka to osobistość – jest esencją cech, które określają firmę i jej produkty lub usługi w świecie nie tylko digital. Uważamy, że marka jest syntezą jakości i zaufania, więc tworzymy wizerunek marki, który angażuje odbiorców poprzez merytorykę, kompetencje, estetykę, użyteczność. Jak Cię czują tak Cię opisują – pierwsze wrażenia wywiera się tylko raz.

E-mail marketing

Email marketing to wyjątkowe narzędzie marketingowe – nie tylko napędza sprzedaż i zwiększa ilość wizyt na stronie, jest też dobrą metodą budowania i wzmacniania wizerunku marki i świadomości marki. W porównaniu z innymi formami marketingu, e-mail marketing oferuje jeden z najwyższych zwrotów z inwestycji (ROI).

SEO i Pozycjonowanie

Jak Kuba Google tak Google Kubie – każdy chce być na pierwszej stronie, ale nie każdy zasługuje na to, aby tam być. Strona czy sklep internetowy muszą na to zasłużyć dostosowując się do wymogów SEO (i pozycjonowania z uwzględnieniem fraz kluczowych) oraz algorytmu Google, który obecnie, przy ocenie strony bierze pod uwagę ponad 200 głównych czynników rankingujących.

Nasze usługi pozycjonowania w wyszukiwarkach (z poszanowaniem zasad SEO) mają na celu poprawienie Twojej widoczności w wynikach wyszukiwania i zwiększenie wartościowego ruchu na stronie. Naturalnie, że naturalnie – bez pestycydów i ryzyka nałożenia kary przez Google.

Strony Internetowe

Aż 33% wszystkich stron www na świecie jest zbudowanych na platformie WordPress. Responsywne strony internetowe WordPress są dostosowane do wszystkich urządzeń i są profesjonalnym narzędziem do zarządzania treścią oraz do skutecznej promocji w sieci. WordPress posiada całą gamę standardowych i zaawansowanych funkcji, w tym łatwy w obsłudze, funkcjonalny system zarządzania treścią (CMS) Twojego serwisu.

Strategia Marketingowa i Konsultacje

Strategia w marketingu jest jak partia szachów – żeby dobrze ją rozegrać musisz znać zasady rządzące rynkiem, swoje możliwości i zasoby oraz znać przeciwnika. Każdy projekt marketingowy powinien rozpocząć się wglądem i zrozumieniem Klienta, realiów biznesowych oraz konkurencji. Tylko przy jasno zaplanowanej strategii działań możesz zyskać przewagę konkurencyjną i wygrać partię czyli osiągnąć swój marketingowy cel.

Social Media

Zacznij proces socjalizacji lub resocjalizacji wizerunku Twojej marki w social media – nasi specjaliści ds. mediów społecznościowych założą dla Ciebie konto, będą nim zarządzać oraz sprawią, że Twoi Klienci Cię pokochają! Pracując na rzecz Twoich celów, stworzymy dla Ciebie zabójczą, viralową treść, zoptymalizujemy wydatki na media społecznościowe, zwiększymy ruch w sieci i usprawnimy komunikację. Zwiększ sprzedaż i świadomość marki poprzez efektywne zaangażowanie odbiorców w kanałach społecznościowych.

Sklepy Internetowe i e-commerce

Sprzedawaj więcej i zarabiaj więcej dzięki e-commerce. Ale najpierw postaraj się lepiej, żeby lepiej znaczyło więcej. Dobrze zaprojektowany, urządzony i zoptymalizowanemu sklep internetowy stanie się popularnym lubianym i docenianym miejscem zakupów w świecie online i napędzi Twój biznes. Inwestując w sklep online z ContentOwcami możesz spodziewać się lepszego rankingu produktów w wynikach wyszukiwania, zwiększonego ruchu w sklepie a finalnie większej sprzedaży.

Kampanie reklamowe & PPC

Znudzony czekaniem na efekty jakie przyniesie organiczne SEO? Na szczęście jest Google Ads, Facebook Ads oraz inne możliwości natychmiastowego efektu jakie dają Ci reklamy PPC (pay per click). SEM (w tym PPC) i SEO tworzą idealną i komplementarną parę długo- i krótkofalowego modelu działania w kierunku wypracowania zysków i rozpoznawalności. Marketing płatnego wyszukiwania jest najszybszym sposobem na pozyskanie Klientów a ponieważ płacisz tylko za ruch kwalifikowany, łatwo jest kontrolować budżet i zwrot z inwestycji na kampanię. 

Przyjrzymy się Twojej stronie
i powiemy Ci czy wymaga SEOptymalizacji. 

Jak Kuba Google tak Google Kubie – reguła wzajemności działa również w digital. Bądź przyjazny dla wyszukiwarek bo to się opłaca! Dowiedz się czy jesteś SEO friendly 🙂 i zamów bezpłatny audyt SEO.

newspaper projector message chat girl woman basket magnifier search loupe web diamond settings gear letter mail lamp purse wallet bomb heart book planchette task folder market shop Exclamation Triangle Check code