(+48) 22 846 24 65 biuro@contentowcy.pl

Social media

Konto społecznościowe to miejsce spotkań i rozmów między- oraz z użytkownikami. Dobrze prowadzone jest świetnym narzędziem do budowania i promowania profesjonalnego wizerunku marki, jej wartości czy też przekazu. Działania w mediach społecznościowych zwiększają również wartościowy ruch na stronie oraz wpływają na pozycjonowanie.

Kampanie w mediach społecznościowych skuteczne jak wirus

Pracując na rzecz Twoich celów, stworzymy dla Ciebie zabójczą, viralową treść, zoptymalizujemy wydatki na media społecznościowe, zwiększymy ruch w sieci i usprawnimy komunikację. A jeśli nie masz jeszcze założonego konta to założymy je dla Ciebie i oddamy wyposażone “pod klucz”! Powiększ zasięg i świadomość swojej marki lub poprzez zaangażowanie odbiorców poprzez kanały social media.

Korzyści social media

Dlaczego warto aktywnie korzystać z dobrodziejstw social media marketingu? Jakie konkretnie daje możliwości i korzyści firmom? 

Kształtowanie wizerunku

Dzięki przemyślanej strategii, marketing w social mediach pozwoli na kształtowanie spójnego, pozytywnego obrazu marki. Daje możliwość prowadzenia własnej narracji dotyczącej naszej marki, która wywołuje określone reakcje i interakcje z odbiorcami.

Reklama, która dociera do każdego

Social media są wykorzystywane do promocji, reklamy i sprzedaży usług lub produktów. Głównie dlatego, że dają możliwość szczegółowego targetowania, czyli określenia grupy docelowej i dopasowania do niej treści przekazu, co wyraźnie zwiększa efektowność działań reklamowych. 

Niskie koszty

Założenie i prowadzenie profilów firmowych w mediach społecznościowych jest relatywnie tanie. A jeśli zdecydujesz się na reklamy płatne to i tak to Ty ustalasz budżet – my optymalizujemy wydatki tak aby przyniosły Ci jak najwięcej korzyści w postaci ruchu, sprzedaży, pozytywnych komentarzy.

Komunikacja

Naturalny dialog, aktywne słuchanie i reagowanie na potrzeby odbiorców to idealny model dwustronnej komunikacji marki z otoczeniem. Media społecznościowe w XXI w. to jedno z najważniejszych narzędzi do budowania relacji i wizerunku. Wszystko w czasie rzeczywistym.

Widoczność w sieci

Dobrze prowadzone działania marketingowe w social mediach mają również pozytywny wpływ na pozycjonowanie i potrafią zwiększyć wartościowy ruch. Jeśli tworzymy wartościowy content w social mediach, użytkownicy będą udostępniać go dalej, przez co nasz przekaz trafi do większej ilości odbiorców.

Dane do analizy

Analiza danych ruchu z kanałów społecznościowych to bezcenne źródło wiedzy na poczet skutecznej strategii w przyszłości i jednocześnie feedback odnośnie bieżących działań marketingowych.

Co możemy dla Ciebie zrobić w social media

Konta

Założymy dla Ciebie konto na dowolnym portalu społecznościowym.

Content

Tworzymy nie tylko angażujące teksty, ale też przyciągający i kreatywny content graficzny.

Kampanie

Planujemy, realizujemy i monitorujemy kampanie reklamowe w portalach społecznościowych.

Strategia

Budujemy od zera, lub modyfikujemy obecną koncepcję, tak aby przynosiła korzyści długofalowo.

Komunikacja

Wiemy jak rozmawia się w social mediach i jak zbudować pozytywny wizerunek marki.

Marketing szeptany

Zwiększymy zasięg włączając się do dyskusji na forach internetowych tworząc wciągający buzzz.

Zainteresowany?

newspaper projector message chat girl woman basket magnifier search loupe web diamond settings gear letter mail lamp purse wallet bomb heart book planchette task folder market shop Exclamation Triangle Check code