(+48) 22 846 24 65 biuro@contentowcy.pl

JESTEŚMY AGENCJĄ DIGITAL i OFFLINE MARKETINGU

Jakoś zmieniamy w Jakość

Jesteśmy agencją SEO, content marketingu i promowania wizerunku w internecie i świecie fizycznym. Pozycjonujemy w wynikach wyszukiwania oraz w świadomości odbiorców wartościowym, trafnym i łatwym w odbiorze contentem, zawsze dostosowanym do grupy docelowej użytkowników. Koncepcyjny i integralny model pracy zwiększa widoczność w wyszukiwarkach oraz rozpoznawalność wśród użytkowników, dzięki optymalizacji różnych poziomów doświadczenia użytkownika np.: SEO, angażujący i atrakcyjny content, ergonomia strony i tekstu, estetyczny web design, przyjazna komunikacja, łatwa ścieżka użytkownika itp.

 

Zapewnienie najlepszego możliwego startu dla Twojej działalności online nie oznacza tylko świetnie wyglądającego sklepu czy strony internetowej. Musisz zadbać również o widoczność w wyszukiwarkach takich jak Google. Daje to wymierne korzyści w postaci większej liczby wizyt na stronie, wpływa na rozpoznawalności w sieci oraz zwiększa konwersję i obrót w przypadku e-commerce.

Nasi ContenOwcy i SEOwcy dobrze wiedzą, jak treści internetowe współpracują z wyszukiwarkami i jest w stanie dotrzeć do konkretnej grupy docelowej z angażującym przekazem słownym i wizualnym stosując przyjazne, organiczne SEO dostosowane do standardów przeglądarek internetowych.

Znając zainteresowania i intencje Twojego potencjalnego odbiorcy oraz wiedząc co lubią algorytmy, projektujemy jak najlepsze doświadczenia w cyfrowym świecie, oraz dostarczamy trafny i adekwatny do potrzeb odbiorcy content – do tego apetycznie podany.

Przyjrzymy się Twojej stronie
i powiemy Ci czy wymaga SEOptymalizacji. 

Jak Kuba Google tak Google Kubie – reguła wzajemności działa również w digital. Bądź przyjazny dla wyszukiwarek bo to się opłaca! Dowiedz się czy jesteś SEO friendly 🙂 i zamów bezpłatny audyt SEO.

newspaper projector message chat girl woman basket magnifier search loupe web diamond settings gear letter mail lamp purse wallet bomb heart book planchette task folder market shop Exclamation Triangle Check code